• Elektrostymulator - ElectraStim Axis High Specification Electro Stimulator

Symbol: ES045A
1617.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Kurier 0
ORLEN Paczka 8.19
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska (Pobranie) 20
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 733885855

Zostaw telefon
AXIS firmy ElectraStim to pierwsza na świecie jednostka sterująca do elektroseksu używająca wielu sensorów zbierających dane wejściowe. Jej pracę da się w pełni dopasować pod użytkownika.
 
AXIS można kontrolować za pomocą dotykowych przycisków, przesuwania nadgarstka, fali dłoni, dźwięku głosu, a nawet bliskości ciała partnera. Daje pełną swobodę w sterowaniu elektrostymulacją. Jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia!
 
Rewolucyjna technologia czynią z jednostki lidera jeśli chodzi o sterowanie elektrostymulacją, nie ma obecnie i nie było równie zaawansowanej jednostki.
 
 
Wyjścia:
 
AXIS ma podwójne, izolowane wyjścia, z których każde może być sterowane niezależnie. Można więc połączyć 2 bipolarne lub 4 unipolarne zabawki jednocześnie.
 
Posiada taką samą moc wyjściową jak popularna jednostka SensaVox.
 
Siła pracy dostępna jest na 50 różnych poziomach intensywności, aby zapewnić od łagodnego mrowienia do silnych skurczy.
 
Fani elektrostymulacji nie tylko docenią poziom mocy, ale także płynną regulację siły.
 
 
7 trybów pracy:
 
1. Wave - najpopularniejsze programy fal i masaży. Wystarczy wybrać ten, który chcesz wypróbować, ustawić intensywność, a AXIS zrobi resztę. Dostępnych jest 11 różnych wzorów fal.
 
2. Pulse - programy pulsujące, sprawiające, że ciało przebiegają gwałtowne skurcze. Dostępnych jest 12 różnych wzorów impulsów.
 
3. Flick - opatentowany tryb Flick, dostępny zresztą w stymulatorze o tej samej nazwie. Użyty tu jest potrójny akcelerometr, przez co tryb Flick jest jeszcze lepiej dopasowany. Idealny do robienia wirtualnej chłosty czy trzepanka, z użyciem odpowiednich akcesoriów. Dostępnych jest 5 różnych opcji Flick.
 
4. Tilt - tryb przechyłu reaguje na położenie wzdłuż osi poziomej. Ruchy jednostki pozwalają na sterowanie intensywnością pracy i tworzenia włąsnych, niestandardowych wzorów pracy. Można umiejścić AXIS na ciele, używając odpinanego klipsa do paska, by dopasować swój własny motyw jeszcze lepiej. Dostępne 5 różnych opcji pochylenia.
 
5. Proximity - tryb zbliżeniowy pozwala ustawić maksymalny poziom intensywności, a następnie utworzyć własne wzory za pomocą czujnika z przodu AXIS. Możesz po prostu machać ręką w kierunku do i od jednostki i w ten sposób sterować stymulacją. Najlepsza zabawa zaczyna się, gdy używasz bliskości ciała partnera do kontrolowania doznań. Tryb zbliżeniowy oznacza, że ​​każdy ruch przed czujnikiem będzie wysyłał bodźce sterujące do podłączonych akcesoriów. Im bliżej czujnika znajduje się jakaś część ciebie, tym bardziej intensywna jest stymulacja. Dostępne 5 różnych opcji bliskości.
 
6. Microphone - wbudowany mikrofon w AXIS oznacza, że ​​używanie głosu do sterowania stymulacją jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Mikrofon wysokiej czułości, dobrze zbierający. Dostępne 5 różnych opcji mikrofonu.
 
7. Line In - wejście audio, które można podłączyć do telefonu, komputera, innego urządzenia. Daje dosłownie nieograniczone możliwości wyboru sposobu pracy. Dostępne 5 różnych opcji wejścia liniowego.
 
 
Tryb gestu:
 
oprócz użycia przycisków sterujących możesz to zrobić za pomocą gestów. W trybie gestu pracą AXIS można manipulować po prostu ruchem ręki.
 
Przesuwaj rękę pionowo w górę nad urządzeniem, aby zwiększyć intensywność obu kanałów lub w dół, aby zmniejszyć oba kanały.
 
Boczny gest w lewo zwiększa intensywność kanału 1, podczas gdy ten sam ruch w prawo zwiększa kanał 2. Możesz także przełączać menu i zmieniać wzory za pomocą tych gestów.
 
Wbudowaliśmy nawet funkcję „ćwicz gesty”, dzięki której można się z nią zapoznać przed wypróbowaniem jej. Przyciski będą nadal działać normalnie w trybie gestów, ale dają możliwość uniknięcia dotykania urządzenia w ogóle. Idealne, jeśli twoje ręce są mokre, brudne lub zajęte! Podobnie jak w trybie zbliżeniowym, nie musisz używać ręki do obsługi tego trybu. Każdy wyraźny ruch przed czujnikiem zadziała, bez względu na to, czy jest to dłoń, ramię, noga czy łopatka!
 
 
Eco Friendly:
 
AXIS wyposażony jest w przyjazny dla środowiska akumulator litowo-jonowy, który można łatwo naładować za pomocą dostarczonego kabla USB. Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora stale monitoruje korzystanie z AXIS, aby dokładnie określić, ile energii pozostało na aktualnym poziomie stymulacji. W zależności od zastosowania, AXIS może zapewnić do 8 godzin pracy od pojedynczego ładowania i naładuje się do 80% w niecałą godzinę. W przeciwieństwie do innych urządzeń elektrycznych dostępnych na rynku, AXIS ma regulowane wyjście, które zapewnia taką samą ilość stymulacji i nie spadnie nieoczekiwanie, niezależnie od poziomu naładowania baterii. Na przykład poziom 10 zawsze będzie taki sam bez względu na to, czy pozostanie 99% czy 9% baterii.
 
 
Możliwość aktualizacji:
 
zakładamy, że oprogramowanie będzie okresowo aktualizowane, aby zapewnić nowe programy pracy, nowe funkcje i poprawić wydajność. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć je do komputera PC / laptopa lub komputera Mac za pomocą dołączonego kabla micro USB i połączyć się ze stroną eu.electrastim.com/axis.
 
 
Dostępność:
 
tryby oparte na gestach i bliskości w AXIS nie tylko świetnie się bawią, ale także zostały opracowane z myślą o dostępności. Użytkownicy ze zmniejszoną zręcznością, którzy mogą mieć problem z użyciem tradycyjnych przycisków, będą mogli kontrolować AXIS bez użycia rąk.
 
 
Technologia:
 
oferując szybki, 32-bitowy mikroprocesor ARM Cortex, AXIS może przetwarzać dane wejściowe w czasie rzeczywistym i przekładać je na wysokiej jakości ultra-płynne sygnały stymulacji.
 
Wyposażony jest w zintegrowany czujnik zbliżeniowy, 12-bitowy potrójny akcelerometr i wyraźny wyświetlacz OLED.
 
Podobnie jak w przypadku naszych stymulatorów Flick i Flick Duo, AXIS ma w pełni regulowane obwody sterowania wyjściami, co oznacza, że ​​poziomy stymulacji nie spadają wraz z rozładowaniem baterii wewnętrznej.
 
Za przetwarzanie dźwięku odpowiadają algorytmy DSP, dające jego wysoką czystość i jakość.
 
 
Zgłoszony patent:
 
uważamy, że funkcje sterowania bezdotykowego są tak wyjątkowe, że zainwestowaliśmy w ich ochronę w całej Europie i USA.
 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci